Sapienstone Catalogue Winter 2020

Sapienstone Catalogue Spring 2020

Sapienstone Catalogue 2020

SAPİEN STONE büyük ebat porselen SLAB üretiminde en kaliteli madenlerden seçilmiş minerallerin, özel laminasyon ve fermente edilmesiyle bir araya gelen özel nano-teknolojik bir üründür . Bugün geniş ebatlı levhalar söz konusu olduğunda mevcut tüm teknik bilgi, deneyim, teknoloji ve estetik araştırmayı bünyesinde barınmasının yanında, yalnızca boyutlar ve kalınlıklar için değil, aynı zamanda koleksiyonlar, renkler ve yüzeyler için de piyasadaki en geniş ürün yelpazesine sahiptir.

SAPİEN STONE yüzey mukavemeti ateşleme işleminde elde edilir, böylece tezgahlar çizik, çatlak, aşınma ve yıpranmaya karşı son derece dayanıklıdır.

SAPİEN STONE tezgahlar alternatiflerinden farklı olarak 2200 farhenheit ile fırınlanır bu nedenle sıcak tencerenin veya tavanın tezgah ile uzun süre temasında dahi bir problem yaşanmayacaktır. Aynı zamanda SAPİEN STONE ısıya maruz kaldığında yanmaz, duman veya koku çıkarmaz. %100 yangına dayanıklıdır.

SAPİEN STONE tezgahlar veya yüzeyler sıvı emiciliği %0,02’dir. Dolayısıyla kullanımı UV altındaki dış mekan kullanımına dahi uygun olan eşsiz bir üründür.

Alternatif markalarla karşılaştırıldığında SAPİEN STONE’un sahip olduğu özel teknolojik yapısıyla eşsiz tasarımları ve dayanıklı yapısı, fiyat avantajlarıyla SAPİEN STONE’u segmentindeki TEK olmasını sağlar.

SAPİEN STONE 10 yıllık garanti vermesinin yanında tüm üretici, uygulamacı, dağıtıcı, bayii ve nihai tüketicilere süresiz destek sağlamaktadır.

SAPİEN STONE son derece kolay temizlenir. SAPİEN STONE tezgahların günlük temizliği için, ılık su ve sabun veya deterjan ile bir bez veya yumuşak sünger kullanarak çok rahat temizleyebilirsiniz. SAPİEN STONE yüzeyindeki yemek veya benzeri dirençli lekeleri gidermek için, ılık su ve hafif bir deterjanla ön temizliği öneririz. Bu yeterli olmazsa, tedavi edilecek lekeye bağlı olarak belirli ürünler kullanarak yavaş yavaş daha güçlü temizleme teknikleri kullanın, örneğin:
– Asidik deterjanlar (örn. Kireç çözücü) veya bazik deterjanlar (örn. Çamaşır suyu)
-Solvent bazlı deterjanlar (örn. Aseton)

SAPIENSTONE’un Faydaları

SapienStone mutfağı çok çeşitli renklerde giydirir. İmza farkımız? SapienStone, yüzeye daha gerçekçi bir görünüm veren damarlı, tam gövdeli bir porselendir: başka herhangi bir üründe eşsiz bir görünüm.

Renkler ve Damarlar

SapienStone mutfağı çok çeşitli renklerde giydirir. İmza farkımız? SapienStone, yüzeye daha gerçekçi bir görünüm veren damarlı, tam gövdeli bir porselendir: başka herhangi bir üründe eşsiz bir görünüm.

Renk paletimiz, günümüz mutfağında kullanılmak üzere en popüler renkleri içerir: beyazlar, bejler, griler ve siyahlar.

400dpi teknoloji ile üretilen plakalarda piyasadaki tüm rakiplerinden daha iyi görüntüler.

SAPIENSTONE’un Teknik Faydaları

SapienStone porselen levhalar, yüksek sıcaklıklara, lekelere, kimyasal ürünlere ve çizilmeye karşı doğal bir dirençle mutfak tezgahının en katı gereksinimlerine yanıt vermek için özel olarak geliştirilmiştir. Güneş ışığı özelliklerinden hiçbirini değiştirmeyeceğinden dış mekanlarda da kullanılabilir.
Tüm bu özellikler, SapienStone’un güzel ve sağlam esnekliği sayesinde evinizin yıllar boyunca ferahlatıcı bir şekilde parlatılmasını sağlamak için birlikte çalışır.

Doğal, Ekolojik Bir Ürün

SapienStone, yüksek performanslı bir yüzey oluşturmak için basılan ve ateşlenen doğal killer ve mineral renkler kullanılarak yapılır.
Ürün kullanımdan sonra geri dönüştürülebilir, bu da yalnızca düşük çevresel etkisini doğrular.

Endüstriyel Deneyim ve Ekip

SapienStone’u geliştiren ekibin iki önemli avantajı var: yüksek kaliteli seramik malzemeler ve porselen karo yapımında 50 yıllık deneyim ve sektördeki en ileri teknoloji.